صفحه کابینت گرانیکو – معرفی گرانیکو شیت

صفحه کابینت گرانیکو – معرفی گرانیکو شیت

صفحه کابینت گرانیکو از مواد اصلی تشکیل دهنده سنگ کورین و کوارتز ساخته می‌شود،‌ لذا از خواص این دو نوع سنگ نیز برخوردار است.

این مدل صفحه کابینتی، بر روی خود دارای برجستگی‌هایی است که باعث می‌شود جلوه زیبا و طبیعی داشته باشد و گاهاً با سنگ‌های طبیعی اشتباه گرفته شود.

کاربرد صفحه کابینت گراینکو (Graniko Sheet)

صفحه کابینت گرانیکو همچون کوارتز و کورین برای استفاده در آشپزخانه‌ها به عنوان سنگ روی کابینت،‌ استفاده برای دیوارپوش و ست کردن دکوراسیون، ساخت رویه‌های میز و… کاربرد دارد.

گرانیکو شیت صفحه کابینت

ویژگی‌های گرانیکو شیت

این سنگ مصنوعی دارای مزایا و خصوصیاتی می‌باشد که آن را از سایر محصولات مشابه متمایز کرده است. این خصوصیات عبارت اند از:

  • مزیت قابل توجه این سنگ، مقاومت فوق العاده آن در برابر ۹۹ درصد از مواد شیمایی، اسیدی و شوینده است که باعث می‌شود دچار آسیب نشود.
  • به دلیل مقاومت بالایی که این صفحه در مقابل مواد شیمیایی دارد به سختی دچار تغییر رنگ و لکه می‌شود.
  • گرانیکو شیت در طرح و رنگ‌های متنوعی عرضه و تولید می‌شود به همین دلیل خریداران گزینه‌های متفاوتی برای انتخاب و ست کردن آن با دکوراسیون خود دارند.
  • همانطور که گفته شد این سنگ برخلاف کورین و کوارتز روی سطح خود دارای برجستگی‌هایی است که منظره طبیعی به آن می‌بخشد.
  • مزیتی که گرانیکو شیت در مقایسه با سنگ کورین دارد، وجود اسلب‌هایی با سایز 300×100سانتی‌متری و 320×130سانتی‌متری علاوه برسایز 368×76سانتی‌متر می‌باشد که اندازه بسیار مناسبی برای اجرای جزیره است.
  • وجود صفحات، با ضخامت 2 میلی متر برای اجرای بین کابینتی و دیوار پوش
  • مهم‌ترین مزیت این سنگ نسبت به دو سنگ کوارتز و کورین قیمت مناسب آن با توجه به مزایا و ویژگی‌های مطلوبی است که این نوع سنگ مصنوعی دارد.

صفحه کابینت گراینکو شیت آشپزخانه

روش نصب صفحه کابینت گرانیکو:

گرانیکو شیت علی رغم سختی بالای سطحی، دقیقا مشابه صفحات کورین نصب و اجرا می‌گردد. با این تفاوت که نیاز به ساب و پولیش سطحی ندارد. به همین دلیل هم سریعتر و هم بدون آلایندگی محیطی میتوان آن را نصب و اجرا نمود.

میزان سختی گرانیکو شیت:

صفحات گرانیکو به راحتی توسط ابزار کورین برش میخورد. این در حالی است که سطح آن مقاومتی نزدیک به 5.5 موهس دارد که این نشان دهنده سختی بالای محصول می باشد.

مقاومت به مواد شیمیایی در گرانیکو شیت :

99 درصد موارد شیمیایی و کلیه مواد اسیدی خانگی مانند شوینده ها و … هیچ تاثیری بر روی صفحه کابینت گرانیکو نداشته و از این حیث جز مقاوم ترین ورق‌های تولید شده جهت روی انواع کانتر می‌باشد.

تنوع رنگ و فینیش سطحی گرانیکو شیت :

هم اکنون صفحات گرانیکو در 12 طرح و رنگ تولید و عرضه می‌گردد که شامل رنگ های سالید مرمریت، سالید اکریل دار، ترنسپرنت(قابلیت عبوردهی نور) می باشد.

همچنین برای اولین بار دارای 4 فینیش سطحی از خیلی نرم تا فوق برجسته می‌باشد.

سمپل گرانیکو شیت

دانلود کاتالوگ گرانیکو شیت (فایل PDF)

کاتالوگ pdf گرانیکو شیت

4/5 - (3 امتیاز)
برچسب‌ها