معرفی سنگ کورین تیسان +سمپل کورین تیسان

معرفی سنگ کورین تیسان +سمپل کورین تیسان

آشنایی با شرکت تیسان چوب ایرانیان

طراحی پروژه و مراحل اجرائی تاسیس شرکت تیسان چوب ایرانیان در سال ۱۳۸۸ کلید خورد.

پس از تحقیقات گسترده و بهره گیری از تجارب حاصله و نظرسنجی از سوابق مصرف کنندگان ، به لطف خدا و سعی همه جانبه و پیگیری های مستمر بنیاد اولیه شرکت در محلی در جاده خاوران پایه ریزی و محصولاتی چون (ام دی اف، نئوپان ملامینه) این شرکت روانه بازارگردید.

شرکت تیسان چوب ایرانیان با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ، ماشین آلات مدرن و دقیق و متخصصین مجرب که با اهداف کیفیت برتر و مشتری محوری کار خود را آغاز کرده و در همان بدو امر با افزایش تقاضا مواجه و به فکر گسترش کار و استقرار در محلی مناسب افتاد . به همین منظور پس از احداث بناهای متناسب با تولیدات خود در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی عباس آباد دومین خط تولید خود را عملیاتی و بهره برداری از تولیدات جدید را آغاز نمود .

کورین تیسان

و اما کورین تیسان

با توجه به نیاز کشور در تولید سنگ کورین و محدودیت های موجود در واردات آن ، علیرغم مشکلات بسیار ، متخصصین این شرکت در سال ۱۳۹۸ موفق به راه اندازی خط تولید سنگ کورین گردیده و شرکت مفتخر است با راه اندازی این خط و تولید مطلوب سنگ کورین در رنگ و طرح های متنوع با استاندارد های روز دنیا و برابری با کیفیت کالاهای خارجی گام دیگری در خدمت به کشور برداشته است .

سمپل کورین تیسان

2.5/5 - (4 امتیاز)
برچسب‌ها